Logo ČD RESTAURANT

NOVINKY PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL

Možnosti platby:

V jídelních vozech přijímáme platební karty i stravenky

Sdělte nám svůj názor

Na vašich názorech nám záleží.

Vaše podněty, návrhy nebo stížnosti nám prosím napište na adresu feedback@jlv.cz, pošlete nám SMS zprávu na číslo +420 720 001 105 nebo vyplňte tento formulář.

Děkujeme

Provozovatel:

JLV, a.s.
Chodovská 3
141 00 Praha 4

Tel.: +420 271 003 111
E-mail: jlv@jlv.cz
URL: www.jlv.cz

ČD, a.s. czechspecials.com

Asociace kuchařů a cukrářů přebírá štafetu v jídelních vozech

obr1
Zákazníci jídelních vozů a bistrovozů ve vlacích Českých drah se mohou od zimní sezony 2016 těšit na další novinky. Menu platné od 20. ledna pro ně již nyní připravuje Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Její tým přebírá štafetu po šéfkuchařích Československého svazu kuchařů v Praze, kteří ji úspěšně nesli celých pět let.

Svaz kuchařů jako cechovní organizace u nás vznikl v roce 1903. Právě na jeho tradici navázala Asociace československých kuchařů a cukrářů, která obnovila svoji činnost v roce 1990 a po rozdělení republiky se v roce 1997 konstituovala pod názvem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky – AKC ČR. V současné době sdružuje AKC v osmi regionálních pobočkách přes 800 kuchařů a cukrářů z celé České republiky. Národní reprezentační týmy – seniorský a juniorský – a regionální týmy AKC ČR, se úspěšně pravidelně účastní mezinárodních kuchařských a cukrářských soutěží a v celosvětovém hodnocení si dlouhodobě drží 16. místo. AKC ČR je členem WACS – Světové federace kuchařských sdružení, takže rozvíjí aktivní činnost i v zahraničí.


  JLV, a.s. Copyright© 2010 - 2016
Všechna práva vyhrazena