Logo ČD RESTAURANT

NOVINKY PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL

Možnosti platby:

V jídelních vozech přijímáme platební karty i stravenky

Sdělte nám svůj názor

Na vašich názorech nám záleží.

Vaše podněty, návrhy nebo stížnosti nám prosím napište na adresu feedback@jlv.cz, pošlete nám SMS zprávu na číslo +420 720 001 105 nebo vyplňte tento formulář.

Děkujeme

Provozovatel:

JLV, a.s.
Chodovská 3
141 00 Praha 4

Tel.: +420 271 003 111
E-mail: jlv@jlv.cz
URL: www.jlv.cz

ČD, a.s. czechspecials.com

ČD RESTAURANT pokračuje …

 

ČD Restaurant

… vybírejte z těch nejkvalitnějších darů naší země.

Jen ty nejvybranější tuzemské suroviny v sobě totiž nesou neopakovatelnou stopu štědrosti našeho kraje. Nabízené pokrmy připravujeme z prověřených a nejkvalitnějších zdrojů.

 

… vybírejte z umu nejlepších šéfkuchařů.

Cítíte tu „esenci“ čehosi mezi jednotlivými sousty. Je to směs dovednosti, šetrnosti k jednotlivým surovinám a hlavně ten krásný pocit, když víme, že vám chutná. Ti nejlepší kuchaři připravují i váš pokrm s láskou a pečlivostí, která do něj prostupuje.

 

… vybírejte z profesionality personálu.

Moc to nestojí, ale dodá to Vašemu pobytu u nás pocit domova. Úsměv našich stevardů a stevardek je tak nenuceným poděkováním za návštěvu a přáním, abyste se při svých cestách k nám i dál rádi vraceli.

Nová gastronomie

… vybírejte z krás originality.

Náš kuchař je vlastně umělec. Jsme toho důkazem. Pokrmy připravujeme jen z těch nejkvalitnějších, vždy čerstvých surovin a nechybí jim nápad a kousek kreativity. Ochutnejte a i Vaše oko bude potěšeno.

 

… vybírejte z chutí dálek.

Proč by Váš zážitek z cestování nemohl začít už při nastoupení do vlaku. Inspirováni dálkou, s jasnou zemitostí tuzemských kořenů pro Vás připravujeme tento chuťový vstup do celého dne, nebo naopak jej společně uzavíráme s pocitem Vašeho úspěchu a zasloužené siesty.

 

… vybírejte prostě zážitek, který Vám servírujeme s láskou. Zážitek z „ČD Restaurant“.

Přejeme Vám (nejen) dobou chuť.

JLV, a.s.

  JLV, a.s. Copyright© 2010 - 2016
Všechna práva vyhrazena