Logo ČD RESTAURANT

NOVINKY PŘÍMO NA VÁŠ E-MAIL

Možnosti platby:

V jídelních vozech přijímáme platební karty i stravenky

Sdělte nám svůj názor

Na vašich názorech nám záleží.

Vaše podněty, návrhy nebo stížnosti nám prosím napište na adresu feedback@jlv.cz, pošlete nám SMS zprávu na číslo +420 720 001 105 nebo vyplňte tento formulář.

Děkujeme

Provozovatel:

JLV, a.s.
Chodovská 3
141 00 Praha 4

Tel.: +420 271 003 111
E-mail: jlv@jlv.cz
URL: www.jlv.cz

ČD, a.s. czechspecials.com

IMG_9999Modré railjety Českých drah mezi Prahou a Grazem nabízí zákazníkům nejen vysoký standard cestování, ale díky gastronomickým službám v bistrovozech šíří také dobré jméno poctivé české kuchyně.
„Snažíme se nabízet vysokou kvalitu pokrmů za dobrou cenu. Právě proto jsme zavedli ve vybraných časech slevu HappyHours,“vysvětluje ředitel pro obchod a marketing akciové společnosti JLV Jan Valeš.„V modrých railjetech platí obvykle po celou jízdu na českém území. Ode dneška si ale svíčkovou s půllitrem správně vychlazeného plzeňského piva s cenou z ceníku HappyHours mohou poručit i cestující, kteří nastoupí v Břeclavi, nebo při zpáteční cestě do Čech ve Vídni. HappyHours jsme totiž prodloužili tak, aby výhodnější ceny platily po celou jízdu railjetu mezi oběma hlavními městy. Pochopitelně, že se ceny během HappyHours vztahují také na další položky z našeho menu.“
Pokrmy uvařené podle originálních receptů předsedy Československého svazu kuchařů v Praze Jaroslava Sapík asi pasažéři railjetů mimořádně oblíbili, a to nejen ti čeští. I díky tomu se v posledních měsících počet jídel a nápojů servírovaných v „restauracích na kolejích“ výrazně zvýšil. Od 25.3. můžete v jídelních a bistro vozech se servisem JLV, a.s. ochutnat novou jarní nabídku.

  JLV, a.s. Copyright© 2010 - 2016
Všechna práva vyhrazena